А головне, що нові потужності освоюють підприємці з Тернопільської області, а саме аграрний олігарх Іван Гута.Агрохолдинг “Мрія” з Тернопільської області сьогодні запустив Городенківський цукровий завод На Івано_Франківщині. Про це повідомив заступник голови Івано-Франківської ОДА Василь Брус.

За словами Бруса, завод буде переробляти 2,5 тис. тонн цукрового буряка в добу. У цьому сезоні тут розраховують переробити 65-70 тис. тонн цукросировини і виробити 7,8-8,4 тис. тонн цукру.

Брус повідомив, що інвестор продовжить модернізацію заводу, і область розраховує переробляти тут 160-180 тис. тонн цукрових буряків за сезон. Усього Івано-Франківська область потребує 47 тис. тонн цукру на рік.

За даними директора Городенківського цукрозаводу Володимира Лопатинського, інвестори вклали у відновлення заводу понад 10 млн грн. Це – сьомий цукровий завод агрохолдингу “Мрія”. Нагадаємо, агрохолдинг “Мрія” (Тернопільська область) планує викупити Городенківський цукровий завод. Городенківський завод – єдиний цукровий завод в Івано-Франківській області.

з повідомлень сайту minfin.com.ua