Завершився наднапружений матч в Кременчузі, де місцевий “Кремінь” приймав тернопільських футболістів в зустрічі 1/16 фіналу в розіграші кубка країни з футболу. Тернопільська “Нива” здобула перемогу з рахунком 0:2 і йде далі.

Пропонуємо ознайомитися з перебігом матчу в текстовій трансляції з сайту fcnyva.te.ua

Сьогоднішню гру обслуговуватиме бригада арбітрів:
Арбітр у полі: Юрій Синишин (Івано-Франківськ).
Арбітри на лінії: Юрій Карп’як (Львів), Володимир Луцький (Івано-Франківська обл.)
Інспектор: Євгеній Абросимов (Одеса).
– Склад “Ниви”: 54 – Новак, 3 – Гребинський, 4 – Лазорик-к, 16 -Лівіцький, 14 – Листопад, 5 – Яневич, 17 – Войтович, 21- – Януш, 13 – Швець, 29 – Кабанов, 22 – Кушка.
– Заміна “Ниви”: 12 – Полуляхов, 23 – Шляховий, 18 – Мдинарадзе, 8 – Османов, 24 – Рябцев, 6 – Маткевич, 11 – Лакуста.
– “Нива” гратиме в білій формі.
– Погода в Кременчуку сонячна. 22 градуси.

– Матч відбудеться на футбольному полі зі штучним покриттям. Гравці “Ниви” цього сезону тільки одного разу грали на такому газоні – в Южному, відповідно їм складно буде перейти від природньої трави до штучної.

– У порівнянні з матчем з київською “Оболонню” в складі “Ниви” відсутній досвідчений футболіст Олександр Антонюк, котрий у тому матчі травмувався і змушений був передчасно залишити поле. Не з’явиться він і в кубковому поєдинку.

– Вперше за останні роки тренерський склад “Ниви” побував на передматчевій прес-конференції (регламент 1/16 фіналу кубка України зобовязує), яка відбулася сьогодні зранку. На ній був присутній старший тренер “Ниви” Михайло Дунець, котрий розповів про ситуацію в команді, її завдання на сезон і на конкретно на даний кубковий поєдинок.

– Матч розпочався

4 хв Гра проходить здебільшого в центрі поля. Суперники придивляються один до одного.
6 хв “Нива” подала перший кутовий у матчі. Оборонці “Кременя” ліквідували відносну небезпеку.
9 хв ГОЛ!
10 хв “Нива” першою відзначилася в матчі.
10 хв Після прострільної передачіф Ігоря Швеця з лівого флангу атаки влучним ударом відзначився Тарас Кабанов.
17 хв Листопад зробив навіс зі штрафного з лівого флангу – високі захисники “Кременя” винесли мяча подалі від воріт.
22 хв Гра проходить у центрі поля, гравці “Ниви” грамотно стримують атаки суперника, щоправда у відповідь не можуть організувати свою атаку чи хоча б контратаку….
23 хв Небезпечний штрафний удар за 20 метрів до воріт “Ниви”.
24 хв Олег Лівіцький вибиває мяча на кутовий після подачі зі штрафного.
27 хв Кутовий господарі розіграли і вивели партнера по команді на ударну позицію, але той з хорошої позиції пробив повз ворота Новака.
29 хв Тарас Кабанов скинув головою на хід Сергію Кушці, котрого суперник тримав руками, але суддя цього, очевидно, не побачив, щоправда, тернопільський форвард таки завдав удару, але достатньо не сильного і м’яч став легкою здобиччю кіпера “Кременя”.
30 хв Воротар “Кременя” попросив заміну. Напевно потягнув пах.
32 хв Войтович забиває з пенальті!
37 хв Господарі організовують швидку контратаку, але в силовій боротьбі Лазорика та нападника “Кременя” останній порушив правила.
39 хв Ще одина небезпека біля воріт “Ниви”. Суперник вже розіграв позиційну атаку, але, на щастя, для вболівальників “Ниви”, удар гравця “Кременя” з лінії штрафного майданчика пройшов позв ворота.
40 хв Аналогічна атака “Кременя” – мимо.
42 хв Розлога атка “Ниви”: Войтович-Кушка-Яневич завершилася штрафним ударом, який виконав Листопад. Передача пішла на Кабанова, але удар Тараса зірвав… cуддівський свисток – офсайд.
42 хв Лазорик після подачі кутового пробив головою в кількох сантиметрах від штанги.
43 хв Воротар зняв м’яча з ноги Ореста Януша після хорошої передачі Войтовича.
45 хв Потужний удар з 30-ти метрів гравця “Кременя” – вище воріт.
45 хв Арбітр компенсував 2 хвилини до основного часу першого тайму.
45 хв Кінець першого тайму
45 хв Другий тайм розпочався
48 хв Господарі, яким потрібно відігаватися, не поспішають йти вперед, перепасовуючись в центрі полі з підключенням оборонців.
49 хв Тимофій Листопад з 23 метрів пробив штрафний – воротар “Кременя” “мертво” зафіксував мяча в руках.
54 хв Суперник “Ниви” спробував організувати щось на зразок атаки, але на високі зіграв Андрій Новак, коли суперник пробивав з метрів 22-ох…
57 хв Олег Лівіцький вибив мяча з порожніх воріт, після атаки і удару головою гравця “Кременя”.
63 хв Суперник насів на ворота “Ниви”..
69 хв Гра в центрі поля, суперники грають на межі фолу, не жалюючи ні себе, ні суперника…
72 хв У “Ниви” заміна. Замість Листопада на поле вийшов Маткевич.
74 хв Небезпечний штрафний “Кременя” – над правою “девяткою”.
76 хв Заміна в “Ниви”: замість Кушки на полі зявився Лакуста.
82 хв Небезпечний кутовий господрив – відбилися…
87 хв Лакуста органызував шивдку контратаку, але в завершальный її стадії була неточна передача на Кабанова.
88 хв Заміна: Замисть Януша – Шляховий
89 хв небезпечний штрафний у господарів – Лівіцький вибив головою…
90 хв додано 4 хвилини
90 хв Штрафний за 22 метри до воріт “Ниви” – повз ворота. У відповідь вже “Нива” пробиває штрафний — цього разу на місці кіпер господарів.
90 хв Матч закінчений
90 хв Жеребкування наступної стадії w22; 1/8 фіналу w22; пройде у середу, 26 вересня.
Про час та місце цієї події читайте на нашому сайті згодом.