Через місяць працівники тернопільського аеропорту отримають зарплату. Про це пафосно заявляє голова ОДА Валентин Хоптян.

–         Аеропорт – комунальна власність обласної ради, – каже намісник Януковича – Люди вже не вперше прийшли до мене на зустріч, в них сім’ї.  Сьогодні заборгованість по заробітній платі становить 1 200 тис. грн. Це неправильне відношення керівників, які повинні цим займатися. Крім того, аеропорт має великі борги перед пенсійним фондом, податковою та за оренду земель.

Розібратися з боргами летовища команду від шефа отримали заступники Микола Головач та Василь Гецько. За словами В.Хоптяна, вони успішно впорались із завданням.

За місяць-другий, переконаний пан Хоптян,  із тернопільського аеропорту вирушить перший рейс до Стамбула, трохи згодом до Криму, Києва, а там і до Риму, де працює чимало наших краян. Таким чином аеропорт запрацює на повну потужність, відтак його працівники отримуватимуть зарплату.

Очільник області однак не уточнив джерела фінансування, сказав лише, що зараз місцева влада інтенсивно працює з банками над отриманням кредиту, а сприяє їм віце-прем’єр  Борис Колесніков.  Саме з ним В.Хоптян, порадившись, вирішили, що тернопільське летовище – найкраще в центральній і західній Україні, звісно, після Києва та Львова. Схід України у коментарі ЗМІ керівник краю скромно обминув.

Залишилося дочекатися вересня. Це якраз другий місяць після нинішньої обіцянки намісника Януковича, після якої ми станемо у чергу за авіаквитками до Риму.