Святкова програма до Дня Конституції „Буде жити пісня – житиме народ” відбулась у будинку культури мікрорайону Кутківці. 1 липня мистецьку програму влаштував молодіжний духовний театр „Воскресіння”. Як розповіла директор будинку культури Наталія Горлуц, виступ зробили театрально-музичним. За сюжетом – украінська пісня перемогла засилля попсової музики. 

На дійство прийшли і молоді люди, і старші.

– Театр змогли запросити за допомогою Володимира Болєщука, який підтримав ініціативу, – каже Наталія Горлуц. – Депутатзавжди нам допомагає, і от зараз я знайшла цей колектив, а Володимир Михайлович допоміг влаштувати їхній виступ.

Депутат обласної ради, активіст „Зарваницької ініціативи” Володимир Болєщук зазначив, що символічно театр влаштував саме пісенне свято мешканцям мікрорайону, бо пісня – духовна Конституція нашого народу.

– Сьогодні важко говорити про Конституцію, бо Основний закон не виконується тими людьми, які його приймали. Прикладом цього є останні події з антиукраїнським мовним законопроетом. Але ми не повинні брати з них приклад, ми маємо поважати Закон і чітко дотримуватись Конституції України. Сьогодні ми запросили театр „Воскресіння”, який підняв наш дух справжньою українською піснею, бо пісня – наша духовна Конституція, – сказав Володимир Болєщук.