Упродовж семи днів святкуватимуть цього року тернополяни День Незалежності і День міста. Культурно-масові заходи відбуватимуться в усіх парках нашого міста. Не залишиться без уваги і найбільша площа Тернополя.

– Цього року ми хочемо Театральний майдан віддати саме для дітей. На День Незалежності тут будуть конкурси і ігри для дітей, різноманітні спортивні змагання та інше, – розповів начальник міського управління культури Олександр Смик.

Також на майдані влаштують дитячий конкурс малюнку на асфальті «Весела родина». Переможцям обіцяють цінні подарунки.

Проведуть цьогоріч і традиційне свято борщу.

– Свято борщу полягає, перш за все, в розповіді рецептури,  приготуванні страви. Це будуть два таких великих казани, щоб вистачило на всіх, по 300 літрів кожен. 25 серпня в парку Тараса Шевченка –  це буде така якби персональна вечірка для тих спортсменів (учасників чемпіонату світу з водно-моторного спорту), які наступного дня виходять на старт. А от на Співочому полі 24 і 28 серпня свято борщу буде для всіх, – повідомив Олександр Смик.

Чимало уваги в ці дні буде прикуто і до концертної програми.

– Тарас Петриненко і Тетяна Горобець будуть виступати 24 серпня на Співочому полі. 25 серпня – спеціальній гість відкриття водно-моторного чемпіонату «Скрябін». 26 серпня – у нас буде відкриватись Алея чемпіонів на набережній ставу, а сам концерт  буде вести Сергій Притула. Запрошені також гурти «Антитіла» та «Танок на Майдані Конго, – розповів начальник управління культури.

Окрім того, 26 і 28 серпня на острівку «Чайка» влаштують дискотеку просто неба.