Як повідомили у прес-службі МНС у суботу 4 червня у приватному будинку в селі Біла, поруч з Тернополем стався вибух. Пошкоджено вікна і двері помешкання.

вибухЯк встановили рятувальники, що прибули за викликом на місце події, у підвалі влаштували “експериментальну лабораторію” з розбирання боєприпасів часів другої світової війни. Поліцейським та експертам довелося терміново викликати меликів та оцінити наслідки вибуху.

Мужчина 1963 року народження у важкому стані потрапив в реанімацію. За його життя борються лікарі. Навіщо мешканцю Білої здалося ризикувати життям і де він взяв небезпечну річ встановить слідство.

Раніше цього року у іншому приміському селі – Петрикові екс-боєць АТО влаштував стрілянину з захопленням заручників, яка призвела до летальних наслідків.

Рятувальники нагадують, якщо ви натрапили на підозрілі предмети, що зовні нагадують боєприпаси, не торкайтеся їх. Ступінь небезпеки вибухонебезпечних знахідок можуть визначити лише професійні піротехніки. Саме вони й приймають рішення про подальшу долю підозрілих предметів.
Місце, де виявлено небезпечну знахідку, варто обгородити та організувати його охорону, щоб ніхто не зміг на неї випадково наткнутися. Слід припинити будь-які сільськогосподарські чи інші роботи на цій ділянці. Про підозрілий предмет необхідно терміново повідомити підрозділ ДСНС, зателефонувавши за номером «101» (дзвінки з мобільного – безкоштовні).