Поки більшість українських міст спокійно готуються до зимових свят у Житомирі справжня війна за участі сотень “тітушок”. Поліцією перекрито кілька вулиць. Колектив заводу, яких хочуть відібрати у власників, готується до штурму.

Пашинський, Яценюк, ШкірякВсьому виною рішення судді окружного адміністративного суду Ходачкевич Н.І. Завдяки ньому нардеп Пашинський з “Народного фронту” Яценюка готує рейдерське захоплення Житомирської кондитерської фабрики. Її власник скаржиться, що попередньо спроби отримання подібного рішення були вчинені в Полтавському окружному адміністративному суді та в тому ж Тернопільському в іншого судді”.

Крім того, за його словами, стало відомо, що ТДВ “ЖЛ” виключено з єдиного Державного реєстру підприємств.

“Замість ТДВ “ЖЛ” з’явилося нове підприємство-власник майнового комплексу Житомирської кондитерської фабрики з новою назвою та новим прізвищем директора. Жодних судових рішень та законних підстав такої протиправної діяльності не існує. Керівництву стало відомо, що вказані дії були зроблені за вказівкою нардепа Пашинського”, – зазначив президент компанії Бойко.

“Спроби захопити фабрику вже неодноразово робились Пашинським, але саме зараз, залучившись підтримкою апарату МВС, Мін’юсту та суддів, він має намір здійснити захоплення”, – уточнив Бойко.

Після рішення Тернопільського суду до Житомира прибуло кілька автобусів молодиків спортивної статури з Києва. Працівники заводу перекрили входи вантажівками, а вулиці навколо охороняють десятки поліцейських. Новий рік в Житомирі обіцяє бути гарячим.

На фото: Політики з “Народного фронту” Шкіряк, Пашинський і Яценюк.