Чорним для тернопільських команд виявився третій тур чемпіонату України в другій лізі.

Після поразки ФК Тернопіль програла і головна тернопільська команда – “Нива”. Підопічні Ігоря Яворського у Чернігові з рахунком 3:0 поступилися місцевій “Десні”, яка поряд з “Нивою” є одним з фаворитів другого дивізіону.

«Нива» на поле вийшла у такому складі: 54. Новак, 3. Гребинський, 4. Лазорик, 16. Лівіцький, 5. Яневич, 17. Войтович, 10. Оксенюк, 11. Лакуста, 8. Скакун, 23. Шляховий, 22. Кушка. В другому таймі на заміну вийшли Плішка і Лисюк.

Більшу половину гри тернополяни грали на рівних з господарями, навіть мали моменти, щоб відкрити рахунок. Однак на 65-ій хвилині пропустили прикрий гол(Фурта), ще один – на 78-ій(Бровкін). Через  помилки арбітра гра була жорсткою, іноді занадто агресивною. Наприкінці гри на полі виникла бійка, а в одному з епізодів арбітр вилучив тренера тернополян Ігоря Яворського, який висловлював обурення несправедливістю по відношенню до команди. Ще один гол “Нива” пропустила в останні хвилини від Чепурненка.

Це перша поразка “Ниви” у новому чемпіонаті і серйозний привід для Ігоря Яворського задуматися над резервами для посилення гри.