Виїзд на гру до Чернівців не приніс жодних здобутків для команди Автанділа Мдінарадзе. Після серії успішних матчів одна з тернопільських професійних команд поступилася відвертим невдахам першої ліги.

Нива, футболКілька тижнів тому зустріч “Буковини” і “Ниви” у Тернополі завершилася з хокейним рахунком 5:3 на користь господарів. Такого результату не міг передбачити ніхто. У суботній грі тернополяни несподівано повернули борг чернівчанам поступившись з рахунком 2:0.

Спочатку Терєхов забив м’яч “у роздягальню” на другій доданій до першого тайму хвилині. Пізніше, на 70-й хвилині Загідулін встановив остаточний рахунок матчу.

Зірка тернополянг Тарас Дурай запам’ятався лише попередженням. Завдяки перемозі чернівчани здобули першу перемогу в сезоні, однак залишилися на останньому місці. “Нива” з 17-ма очками посідає 12 позицію в першій лізі. У наступному матчі 16 листопада на глядачів очікує тернопільське дербі, де обом командам доведеться поборотися за прихильність фанатів.