Нічиєю завершилася чергова спроба тернопільської “Ниви” заявити про свої претензії на лідерство серед клубів другої ліги.

У першому поєдинку другого кола наші земляки не змогли взяти реванш за поразку в першому колі від черкаського “Славутича”. Впродовж усього поєдинку на полі точилася рівна боротьба. Можливість забити з гри була у гравців обох команд, але вирішили все “стандарти”.

На початку другого тайму гості  “заробили”  пенальті. Удар з 11-метрової позначки успішно здійснив Гуд. Це сталося на 49 хвилині, а через 7 хвилин господарі відігралися. У той самий спосіб. Пенальті у “Ниві” забив штатний пенальтист – Нечипорук – 1:1. До кінця поєдинку і господарі, і гості мали нагоди забити переможний м’яч. Однак рахунок так і залишився нічийним.