Богдан Яциковський став радником губернатора Львівщини Михайла ЦимбалюкаМи повідомляли, що у голови Львівської ОДА Михайла Цимбалюка з’явився новий радник з питань економіки. Ним став Богдан Яциковський – син шеф-редактора тернопільської газети «Місто» Оксани Яциковської.

Як виявилося, новоспечений радник львівського губернатора є не лише дипломованим економістом, але й великим шанувальником і знавцем телесеріалів. Це підтверджує доволі цікавий факт з його біографії.

У 2004 році Богдан Яциковський виграв автомобіль в SMS-вікторині, яку проводили компанія UMC та телеканал «Студія “1+1». Як повідомляє сайт оператора мобільного зв’язку, конкурс стосувався популярного на той час серіалу «Ундіна». Яциковський надіслав найбільшу кількість вірних відповідей на запитання і став «суперпереможцем». У подарунок він отримав новенький сріблястий автомобіль Skoda Fabia.

– SMS-вікторини UMC та «Студії «1+1» стали визначною подією! Я грав у вікторинах одразу двох серіалів – «Ундіна» та «Бідна Настя». Взагалі я люблю різноманітні конкурси і брав участь у багатьох акціях від UMC. Звичайно, сподівався стати переможцем, але навіть не уявляв, що можу отримати автомобіль! – сказав Богдан у коментарі для сайту UMC.

Сайт також повідомляв, що Богдан є засновником тернопільської газети «Місто». Одночасно він вивчає міжнародні відносини та юриспруденцію у Львівському національному університеті ім. Івана Франка. Володіє декількома іноземними мовами, а вільний час присвячує улюбленим видам спорту – гірським лижам, більярду та боксу.