Сьогодні ТВК оприлюднила офіційні результати виборів на Ходорівщині: перемогла ВО «Батьківщина» з результатом у 18,92%. Про це повідомляє прес-служба Львівської обласної партійної організації ВО «Батьківщина».

Цимбалюк МихайлоЗокрема, Блок Петра Порошенка «Солідарність» отримав 17, 99% голосів, Українська партія – 13, 27%, ВО «Свобода» – 10,62%, Народний контроль – 9,24%, Радикальна партія Олега Ляшка – 7, 43%, Українська Галицька партія – 6,63%, Самопоміч – 6,51%.

Що стосується кількості депутатів, то від ВО «Батьківщина» та Блоку Петра Порошенка «Солідарність», у раду пройшло по 7 депутатів, від «Української партії» – 5 депутатів.

Загалом до Ходорівської міської ради об’єднаної територіальної громади пройшло 8 політичних партій.

Нагадаємо, 29 березня на сесії Львівської обласної ради депутати підтримали звернення ВО «Батьківщина» щодо перевірки результатів на виборах у Ходорівській об’єднаній громаді, повідомляють Варіанти

Як повідомив керівник Львівської обласної організації ВО “Батьківщина” Михайло Цимбалюк, за попередніми підрахунками, на виборах лідирувала «Батьківщина» з результатом у 19 %, однак 28 березня члени партії дізналися із ЗМІ про сфальсифіковані дані виборів згідно з якими перемогу збодув Блок Петра Порошенка.

Вибори до міської ради об’єднаної Ходорівської громади, що є найбільшою в Україні, відбулися 27 березня.