Цього тижня мер обласного центру Сергій Надал визнав, що 70% вулиць у нього в аварійному стані. Тернопільські водії думають, що пан голова завеликий оптиміст, адже це означає, що решта 30% доріг в доброму стані.

 

Ігор ЛипкаПродовжуємо публікацію невеличкого дослідження вулиць, які на нашу думку найгірші, а також представимо міських депутатів, на округах яких знаходяться ці вулиці. Йдеться про важливі шляхопроводи, де досі, наприкінці весни, не спромоглися на бодай поганенький ремонт.

 

Номінантів антирейтингу обирали на основі опитування таксистів та активних автомобілістів. Людей, які на власній п’ятій точці щодня відчуваються якість дорожнього покриття.

 

2. Вулиця Євгена Коновальця. Депутат Ігор Липка (ВО «Свобода»)

1024×768

Ця дорога з розділеними смугами сполучає найбільші житлові масиви міста – Сонячний та Східний. Асфальтне покриття знищене вщент на обидвох смугах. Рухаючись з боку проспекту Степана Бандери, водії змушені об’їздити величезні ями газоном або тротуаром.

Жодного ремонту цієї вулиці не ведеться. Погіршує ситуацію постійне будівництво, яке веде впродовж 10-ти років фірма “Тернопільбуд” Василя Лила. Підлатати дорогу для своїх покупців мільйонер, очевидно, не бажає.

Депутат Ігор Липка навряд чи може чимось зарадити ситуації. В минулому він посідав керівництво міських паркій і попався на хабарі у 1000 доларів. З великими зусиллями меру Тернополя вдалося визволити свого побратима з лап силовиків. Вдячний пан Липка тепер тихенько голосує всі питання порядку денного на сесії і не наважується вимагати захисту інтересів своїх виборців.

На фото: Жахи вулиці Коновальця. На задньому фоні елітний квартал “Тернопільбуду”

знищена вулиця Коновальця депутат Липка. ВО Свобода. Тернопільзнищена вулиця Коновальця депутат Липка. ВО Свобода. Тернопільзнищена вулиця Коновальця депутат Липка. ВО Свобода. Тернопільзнищена вулиця Коновальця депутат Липка. ВО Свобода. Тернопіль