У фінальному поєдинку зустрілися Креатор-буд та Західхлібзбут. У обох командах були присутні відомі тернопільські футболісти.

.

Сама ж гра завершилася із рахунком 3:0 на користь Креаторбуду. Матч активніше розпочали футболісти Креаторбуду. Вони з перших хвилин гри кинулися на штурм воріт суперників. Попереду у Креатора діяв нападник ФК Тернопіль Василь Чорний. Саме він найбільше старався попереду. У Західхлібзбуту варто відзначити дії екс-гравця Ниви півзахисника Ігоря Семенини. Перший гол у ворота номінальних гостей забив Автанділ Гвіанідзе, який замкнув передачу з флангу.
Рахунок 1:0 зберігався аж до перерви. Але у другому таймі Креаторбуд забив Західхлібзбуту ще двічі. Спершу у воротах номінальних гостей розписався найактивніший на полі Василь Чорний, а згодом рахунок 3:0 встановив ветеран Сергій Богородніченко. А кращим гравцем матчу доволі несподівано визнали голкіпера Креаторбуду Миколу Вірковського.
Нагадаємо, що футбольні команду Креатор-буду утримує власник однойменної будівельної компанії екс-кандидат у мери Ігор Гуда. В юності він сам професійно займався футболом.

Джерело: sports.te.ua