Вчора під час виїзної колегії облдержадміністрації наганяй від губернатора Валентина Хоптяна одержав голова Бережанської РДА Ярослав Тринька.

Регіон на сьогоднішній день займає одне із останніх місць по сільськогосподарських показниках. Власне цей факт і обурив керівника області. Тим більше, що голова Бережанської райдержадміністрації за спеціальністю – агроном.

Ярослав Тринька критику на адресу району визнав справедливою і навіть намагався пояснити, чому так сталося, наводячи відповідні цифри. Однак голову ОДА це ще більше розлютило.

– Я вам рік назад казав, що має бути хоча б один комплекс побудований. Ви його не виконали. Що будемо робити? Значить, ви не можете бути головою. Раз ви не виконуєте завдання, які ставить Президент, які ставлю я перед вами. Вам просто треба брати ручку і писати заяву. Або тоді я подам подання про ваше звільнення. А як мені інакше з вами говорити? – запитував Валентин Хоптян.

Губернатор дав Ярославу Триньці тиждень, щоб довести, що він все-таки ефективний керівник. У іншому випадку  – запропонував або самому прийти із заявою, або буде підготовлене подання Президенту на звільнення голови Бережанської РДА.

– Як би всі райони так працювали, як ви, я б вже давно написав заяву. Але слава Богу, що не всі такі, – резюмував очільник Тернопільщини.