Внутрішня служба безпеки ВО “Свобода” проводить розслідування діяльності свого побратима, керуючого справами Тернопільської облради Ігоря Дулеби. Про це “За Збручем” повідомило джерело всередині партії.

Пан Дулеба прийшов до ідей українського націоналізму не відразу. Політичну юність він провів в рядах соціалістів та провладних центристів, а як прибився в ради свободівців, ті й самі зараз пояснити не можуть. Користуючись чималим досвідом пан Дулеба розштовхав ліктями своїх нових однопартійців і потрапив у депутати міськради. Активну антиалкогольна позиція тернопільських свободівців не завадила йому приторговувати хмільними напоями і таранькою в парках обласного центру.

Ставши керівником секретаріату облради Ігор Дулеба заходився активно допомагати місцевим забудовникам в отриманні земельних ділянок та всіляких дозволів. Чимало робочого часу чиновник замість кабінету у “білому домі” проводить у барі з трьома сімками, що неподалік на вулиці Крушельницької. Мабуть, тут зручніше зустрічатися з виборцями та патріотичною громадськістю. Таке поєднання бізнесової і владної складової не могло не зацікавити партійних ревізорів.  Репутація в ВО “Свободи” щораз менше нагадує колір зимового снігу, і без чистки рядів не обійтися. Гнів у партійних босів додає співпраця свободівця з провладним кандидатом Володимиром Клименком на недавніх парламенських виборах. Нагадаємо, що у цьому окрузі виграв однопартієць Дулеби, затятий борець з пивними палатками в Тернополі Михайло Головко, який точно не забуде кривди “побратиму”.

За даними джерела “За Збручем” посаду керуючого справами облради виставлено на торги у переговорах, де вирішується доля обласного спікера. Навіть в ситуації, коли свободівцям не вдасться провести свого кандидата, вони вимагатимуть у в.о голови Сергія Тарашевського замінити Дулебу на когось лояльнішого. Зокрема, називають прізвище нинішньої начальниці міськсоцзабезу Марії Чашки та депутат-свободівець Михайло Тимошик. Обоє є компромісними та неконфліктними фігурами.

Дозволимо собі припустити, що від такої рокіровки ВО “Свобода” точно не програє.