Сьогодні черговий великий футбольний вечір для України. Три наші клуби змагаються в груповому турнірі Ліги Європи.

.

Уже завершився матч в Харкові, де попічні Мирона Маркевича не змогли здолати АЗ Алкмар. Треба зазначити, що голандці виявилися міцними суперниками і тривалий час вели у рахунку, але на 78 хвилині Тайсмон зрівняв рахунок – 1:1

У матчі проти одного з лідегів Бундесліги “Гановера” полтавчани з “Ворскли” ще грають, але поступаються у два м’ячі.

Найцікавіше протистояння триває у Тель-Авіві, де місцева команда грає проти київського “Динамо”. Попри вдавану різницю в класі господарі виглядають доволі впевнено. Під кінець першого тайму вони відквитали м’яч, замість пропущеного від “українця” Ідеє. Пікантності матчу додає 35-річний ювілей форварда Андрія Шевченка, який дуже старається відзначитися, та численна армія місцевих прихильників київського клубу, які розмахують разом з ізраїльськими і синьо-жовтими прапорами.