У привізній воді “Микулинецька” та “Долина” відхилень від норм не зареєстровано. Про це повідомили у прес-службі міської ради.
Як зазначили у мерії, перевірку якості здійснювали на численні звернення мешканців міста. Цим займалася спеціально свтворена робоча група у складі представників структурних підрозділів міської ради, Державного закладу «Тернопільська міська санітарно – епідеміологічна станція», ДП «Тернопільстандартметрологія», інспекції з питань захисту прав споживачів у Тернопільській області та управління ДАІ УМВС України в Тернопільській області.
На даний час на території міста перевізниками СПД Стасюком В.В. та ТзОВ «Еко Микулинецьке» реалізується з автотранспорту розвізна питна вода «Долина плюс» (постачальник МПП «Супутник» Чернівецька область) та «Микулинецька джерельна» (постачальник ТОВ «Микулинецький Бровар» Тернопільська область).
За результатами досліджених проб відхилень від нормативно-технічних норм протягом 2011 року та I кварталу 2012 року не зареєстровано.
У міськраді наголошують, що при покупці розливної води споживачам слід звернути увагу на наявність в суб’єктів господарювання документів, які засвідчують її якість, а саме:
свідоцтва державної реєстрації суб’єкта господарювання, який здійснює реалізацію води;
висновку міської СЕС на здійснення даним суб’єктом господарської діяльності;
висновку державної санітарно-епідеміологічної експертизи на воду;
якісного посвідчення на кожну партію води в якому вказано термін її реалізації та технічні умови відповідно до яких вона видобувається ( термін реалізації води «Долина плюс» – 3 доби ( дана вода проходить процес озонування, тобто знищення будь-яких патогенних мікроорганізмів, вірусів і грибків, зберігаючи необхідні людині мінеральні речовини; термін реалізації води «Микулинецька кришталева» – 24 год., завдяки близькості місця видобування та доставки не потребує додаткової обробки та безпечна для вживання);
санітарного паспорту на транспорт для перевезення харчових продуктів ( в даному випадку води), який реєструється в міській СЕС та оновлюється кожних півроку;
особової медичної книжки експедитора;
погодження розташування об’єкту для здійснення торгівлі та його режиму роботи з управлінням торгівлі, побуту та захисту прав споживачів Тернопільської міської ради.
В зв’язку із зверненнями мешканців міста щодо якості розвізної питної води, працівниками міської санітарно-епідеміологічної станції найближчим часом будуть відібрані чергові проби води для лабораторних досліджень, про результати яких буде повідомлено на офіційній сторінці Тернопільської міської ради в мережі Інтернету та в засобах масової інформації міста.