“Жодних підстав для підвищення тарифів на комунальні послуги не має, незаконне підвищення необхідно негайно скасувати, а особи, які допустили стрибок цін на послуги житлово-комунального господарства будуть відповідати за свої дії перед рядом і отримають по заслугах”. 

Про це заявив Микола Азаров 13 січня під час спілкування на своїй сторінці у Фейсбуці, – інформує прес-служба Кабміну.

Глава Уряду повідомив, що доручив взяти на контроль стабільність тарифів на послуги ЖКГ міністру регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Анатолію Близнюку.

«В умовах, коли не піднімаються ціни на електроенергію, на газ та інше, ніяких підстав для підвищення тарифів на послуги ЖКГ немає», – висловив переконання Микола Азаров. При цьому він повідомив, що 17 січня Анатолій Близнюк буде проводити Загальноукраїнський селектор.

Нагадаємо, що в обласному центрі  з 3 жовтня згідно рішення виконкому Тернопільської міськради діють нові тарифи на житлово-комунальні послуги. Ми розповідали, що у цей осінньо-зимовий сезон тарифи на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій у Тернополі зросли в середньому на 40-45%. Також зростання плати за послуги ЖКГ відбулося в інших містах Тернопільщини.

Формально голова облдержадміністрації не несе відповідальності за рішення міськрад, особливо такої опозиційної, як Тернопільська. Однак, зважаючи на супутні обставини, цілком вірогодно, що потрапить під критичні стріли керівника уряду.

«Кожен випадок необгрунтованого підвищення тарифів буде розглянуто, а особи, які допустили це, будуть запрошені на засідання Уряду і відзвітують про свої дії. А ми зробимо кадрові висновки», – заявив Микола Азаров