На Тернопільщині завершився місячник добровільної здачі зброї, який тривав з першого квітня по третє травня. За цей період  жителі Тернопільщини віддали правоохоронцям понад двісті одиниць зброї.

Як повідомив начальник сектору контролю за обігом зброї у сфері дозвільної системи Тернопільського відділу поліції ГУНП в області Федір Біньковський, упродовж місяця жителі області добровільно віддали 217 одиниць зброї і майже чотири тисячі боєприпасів.

«Упродовж місячника добровільної здачі зброї жителі області мали можливість добровільно віддати не лише зброю, а й боєприпаси, вибухові матеріали та спеціальні засоби. Оскільки основна мета місячника – виявлення та вилучення з незаконного обігу небезпечних предметів, які неофіційно перебувають у громадян. За цей період жителі області мали можливість добровільно здати предмети з обмеженим обігом та в подальшому після оформлення відповідних документів зареєструвати цю зброю й використовувати її на законних підставах. Загалом протягом тридцяти днів жителі Тернопільщини здали 217 одиниць зброї, серед якої 96 мисливської гладкоствольної, 40 одиниць холодної зброї, з яких 73 перебували у законному обігу й 3695 боєприпасів».

За словами поліцейських, жителі області віддали й ряд інших спецзасобів, зокрема газову зброю та пристрої із гумовими кульками.

Софія Романська