Не розглянувши навіть половини питань, винесених на порядок денний сьогоднішнього пленарного засідання, депутати Тернопільської обласної ради взяли перерву до 16 червня.

обласна рада, значок, депутатПро це, близько 14:20 год. повідомив голова облради Василь Хомінець, мотивуючи там-аут рішенням погоджувальної ради.

Сьогодні ж народні обранці встигли прийняли зміни до обласного бюджету, внесли зміни до програми вшанування українців, постраждалих у ХХ столітті, програми захисту населення і територій Тернопільської області від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2014-2017 роки, прийняли обласну програму розвитку малого і середнього підприємництва на 2015-2016 роки та погодили кілька господарських питань.

Дискусійним виявилося питання стану підготовки перспективного плану формування територій громад Тернопільської області. Після тривалих та гарячих дискусій було вирішено взяти до відома надану ОДА інформацію та доручити облдержадміністрації подати та оприлюднити до 15 червня графік обговорення плану на місцях, а наступного дня після останніх дискусій винести його на розгляд сесії облради.

Не менш бурхливим було обговорення переліку об’єктів будівництва, реконструкції та ремонту автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах, видатки на які мали б проводитися у 2015 року за рахунок залишку коштів обласного бюджету.

Так і не дійшовши згоди по цьому питанню депутати пішли на 10-хвилинну перерву, яка, втім, переросла у невеликі «канікули», до 16 червня.

Джерело: Тернополяни