З великої поразки 0:3 розпочав свої виступи у професійній лізі ФК «Тернопіль». Першу пробоїну муніципальний клуб з Тернополя отримав у Черкасах в поєдинку проти місцевого «Славутича».

Черкаський «Славутич» не приховує, що мріє в цьому сезоні підвищитись у класі, тому і футболістів запрошено досвідчених, і умови їм створено щонайкращі – від екіпірування до чотирьох штатних тренерів. Але не умови і тренери грають у футбол, а футболісти. І хоча черкащани у звітній грі виглядали кращими і здобули переконливу перемогу, але й тернополяни не впали обличчям в багнюку.

Як розповів «Номер один» тренер ФК «Тернопіль» Анатолій Назаренко, команди розпочали матч обережно, а перший небезпечний момент у грі створили саме його вихованці. Після вкидання м’яча з аута Богдан Семенець з хорошої позиції пробив вище воріт. Далі, протягом наступних десяти хвилин, слушні нагоди були у Василя Чорного та Сергія Полянчука, однак їм забракло холоднокровності при завершенні атак. Черкащани прокинулися в середині першого тайму: отримавши пас із глибини поля, Фабунмі у супроводі захисників тернополян з кута карного майданчика влучив у дальній кут воріт (1:0). Феноменальний удар вдався афроукраїнцю у стилі голландця Марко Ван Бастена, котрий забив схожий за виконанням гол на чемпіонаті Європи 1988 року у ворота кіпера збірної СРСР Рината Дасаєва.

По перерві знову активніше заграли тернополяни. Так, на 55 хвилині на ударній позиції опинився Полянчук, однак його удар «потягнув» кіпер «Славутича». Не забиваєш ти – заб’ють тобі. Цю прописну істину відчули на собі гравці ФК «Тернопіль». Черкащанин Олександр Лобов пасом у розріз «знайшов» Сергія Тарана, якому вдалося розібратися з двома захисниками і воротарем гостей Романом  Данковичем (2:0). Навіть програючи з таким рахунком, муніципали знайшли в собі сили на атакувальні дії. Зокрема, під час однієї з атак м’яч потрапив у руку оборонцеві «Славутича», але арбітр не наважився дати пенальті у ворота господарів поля, а незадовго вже простріл Семенця мав замикати Михайло Трофимчук, однак пробив за кілька сантиметрів від стійки. А далі був рейд Романа Дацюка у півполя, який, на думку судді, був зупинений недозволеним прийомом Ігоря Курила у карному майданчику ФК «Тернопіль», хоча тренери муніципального клубу в один голос говорять, що футболіст «Славутича» сам перечепився за ногу Курила. Але, тим не менше, рішення арбітр не змінив, натомість удар Євгена Гуда з пенальті був точним – м’яч від штанги залетів у ворота (3:0). Гол престижу мав забивати Богдан Семенець, який здійснив слаломний прохід ледь не від своєї половини поля і, завдаючи удару по воротах з 5 метрів, пробив у голкіпера.

Незважаючи на велику поразку, тренери трагедії з цього не збираються робити. Як зазначив Анатолій Назаренко, якби не було тієї великої кількості гольових моментів, то можна було б опустити руки, а так хлопці продемонстрували бійцівські якості, але брак майстерності при завершенні атак не дозволив його підопічним хоча б один раз відзначитися.