Працівники відділу боротьби з кіберзлочинністю та торгівлею людьми обласного управління внутрішніх справ систематично проводять рейди, спрямовані на викриття злочинів та правопорушень у сфері суспільної моралі.

Так, в одному з готелів, розташованому неподалік Тернополя, затримали “солодку парочку”: неповнолітню повію з Підволочиська та її клієнта. А звів їх тернопільський таксист, взявши за “сексуальні послуги” понад 1000 грн.

Чоловік, працюючи таксистом, додатково підзаробляв у сфері сексуальних послуг. Звідник не лише забезпечував клієнтам повій, а й надавав транспортні послуги, домовлявся про місця інтимних зустрічей та розпоряджався заробленими коштами. Як стало відомо правоохоронцям, за інтимні послуги клієнти платили в середньому 150 доларів. З цієї суми звідник лише частину віддавав спільниці, решту залишав собі.

В даний час затриманого заарештували, йому “світить” кримінальна справа за ч.2 ст.303 Кримінального кодексу України – сутенерство, або втягнення особи в заняття проституцією. Ведеться слідство. Дівчина, за законами України, найімовірніше «відбудеться» штрафом, – повідомляє www.0352.com.ua.

p style=”text-align: justify;”