Як ми вже не раз наголошували, об’єднана опозиція вкупі з ВО “Свобода” виставили у деяких мажоритарних округах доволі неоднозначних кандидатів. Це дає нагоду їхнім опонентам й собі піаритися на боротьбі з владою Януковича.

Так, по території Зборівського округу №166 розвісили білборди з зображенням депутата Володимира Болєщука з УНП, з промовистим підписом “справжній опозиційний кандидат”. Мабуть таким чином штаб кандидата хоче привернути увагу виборців або сказати, що висуванець Василя Деревляного – Бойко несправжній опозиціонер?

Після появи такого бігборда слід чекати, що у сусідніх округах запозичать цей “передовий” досвід. Інші кандидати теж поначіпляють на себе опозиційні гасла. Висуванцям від БЮТ-Свободи доведеться цілі вибори доводити і переконувати простих виборців, чому саме вони є справжніми, а інші – не зовсім. І якщо Івану Стойку, Олексію Кайді та Михайлу Головку є чим доводити свою опозиційність, то БЮТівцям Володимиру Бойку і особливо Михайлу Апостолу у цій дискусії доведеться несолодко.