Місцева влада усілякими силами намагається протистояти бунту тернополян, що виходять на Євромайдан. Про це заявив міський голова Сергій Надал під час Віче Гідності 15 грудня.

– Останніх три тижні перевернули з ніг на голову всю Україну та наше місто. Сьогодні українці відчувають небачену єдність, – каже мер. – А дипломати з усього світу висловлюються рішуче проти тих дій, які чинить наша влада. Вона, до речі, уже починає сипатися… Вона здає виконавців силового розгону Євромайдану та шукає для цього стрілочників. Але в цей же час обладміністрація та деякі інші місцеві державні органи силоміць зганяють тернополян, мов худобу, у Київ, щоб підтримати президента.

У Тернополі починаються політичні репресії та переслідування, запевнив Надал. Як приклад, нагадав городянам про кримінальні провадження, порушені проти учасників Комітету національного спротиву.

– Також в місті діє штаб по придушенню громадської активності  із числа керівництва правоохоронни органів, – додає мер. – Але їм не вдасться вгомонити ті мільйони, які уже піднялися.

Джерело: “20 хвилин