Тернопільський футболіст Тарас Дурай, що захищає кольори кіровоградської “Зірки”, приніс своїй команді перемогу в товариському матчі проти другого складу “Олександрії”. Наш земляк згадав свої кращі часи під час виступів у “Ниві” та вразив ворота олександрійців дальнім ударом, – пише “20 хвилин”.

Тарас Дурай лише влітку підписав контракт із кіровоградською командою, що виступає у першій лізі чемпіонату України з футболу. На початках своєї кар’єри у “Зірці” тернополянин постійно потрапляв до основного складу команди. Згодом наш земляк отримав травму, але доволі швидко відновився. Проте у Тараса Дурая не склалися стосунки з головним тренером кіровоградців Ігорем Жабченком, який залишав 25-річного захисника на лаві запасних. Та з відходом Жабченка та з приходом нового тренера Андрія Антонова Дурай повернувся до основного складу “Зірки”. Тернополянин виходив на заміну в матчах команди проти вінницької “Ниви” та київського “Динамо-2” і ось тепер відмітився голом у товариській грі.

“Вистрілив” здалеку

Тернополянин вийшов на поле зі стартових хвилин поєдинку, що відбувся в Олександрії. Наш земляк постійно підключався до атак команди та старався частіше турбувати голкіпера другої команди “Олександрії” дальніми пострілами. До 70-ї хвилини гри “Зірка” та “Олександрія” діяли на рівних, рахунок був 1:1. Ключовий момент гри відбувся на 71-й хвилині гри, коли Тарас Дурай потужним ударом із-за меж штрафного майданчику зненацька застав голкіпера Овсієнка – м’яч від рук воротаря вдарився в штангу воріт і влетів у сітку – 2:1. Таким чином фірмовий удар тернополянина приніс перемогу кіровоградській “Зірці”.

Колишній одноклубник Тараса Дурая, молодий півзахисник Ігор Пердута взяв участь у поєдинку молодіжних складів чемпіонату України з футболу. Вихованець тернопільського футболу, що зараз виступає у полтавській “Ворсклі”, зіграв проти київської “Оболоні”. Останнім часом Ігор Пердута став одним із лідерів полтавчан. Цілком можливо, що у найближчому часі він зможе дебютувати і за головну команду “Ворскли”.

У грі проти столичної “Оболоні” наш земляк відіграв весь період матчу. На своєму фланзі він постійно створював небезпеку чужим воротам. Самому футболісту відзначитися не вдалося, але забив його партнер. “Ворскла” перемогла із рахунком 1:0 завдяки голу Чичикова.

Ільющенков пропустив двічі

Тернополянин Олександр Ільющенков, який захищає ворота львівських “Карпат”, теж прийняв участь у грі молодіжної першості. У грі проти одеського “Чорноморця”, що відбулася 18 листопада, наш земляк став у рамку воріт зі стартових хвилин матчу. Нагадаємо, Олександр Ільющенков нещодавно дебютував в основній команді “Карпат”. Це відбулося у товариській грі проти івано-франківського “Прикарпаття”. Тоді наш земляк показав вдалу гру та відбив пенальті.

Цього разу тернополянин все ж пропустив. У першому таймі у ворота Ільющенкова влетіло два голи. На 60-й хвилині екс-гравця “Ниви” замінили. Його партнер, що вийшов на заміну, теж не залишив свої ворота “сухими”. “Карпати” програли із рахунком 3:2.

Два вихованці тернопільського футболу взяли участь у поєдинках першої ліги чемпіонату України з футболу.

Так, колишній капітан тернопільської “Ниви” Олег Лівіцький вийшов на заміну у грі проти запорізького “Металурга”. Нагадаємо, що Лівіцький вже кілька сезонів захищає кольори донецького “Олімпіка”. У грі проти “металургів” наш земляк вийшов на поле на 65-й хвилині гри, щоб укріпити захист донеччан. Зі своїм завданням тернополянин впорався, але його команда програла 3:2.