«Богу – душа, життя – Україні, а честь – для себе». Це девіз спортивного бійцівського клубу «Характерник». Тернопільські фрі-файтисти щороку показують найвищі результати, приносячи нашій області призові місця на чемпіонатах міжнародного рівня. Серед останніх досягнень – третє і четверте місця на чемпіонаті світу в Лас-Вегасі.

Чемпіон України та Європи, срібний призер світу 2013-го року з фрі-файту, керівник «Характерника» Олександр Долішній пишається своїми вихованцями, а це спортсмени віком від 5-ти років, і їх у клубі – понад 200. Олександр запевняє, основна ціль бійцівського клубу – це виховання здорової та патріотичної молоді. Бажаючих займатися фрі-файтом у Тернополі, стверджує тренер, стає усе більше. Основні питання, які потрібно вирішувати – це оновлення спортивного обладнання. В цьому допомагає, зокрема, тернопільський підприємець і меценат Ігор Вонс. Олександр Долішній, тренер спортивного клубу “Характерник”:

– Наші груші нові, тільки приїхали із заводу, також лапи, дякуючи Ігорю Васильовичу, він нам допоміг придбати нове обладнання, бо наше старе порвалось уже, ми його ремонтували. Оскільки держава нам не особливо допомагає, коли ми звернулися, нам не відмовили. За це дуже дякуємо. Тепер найближчі 6-7 років ми зможемо далі спокійно готуватися і виховувати чемпіонів.

Кандидат на посаду міського голови Тернополя від блоку Петра Порошенка “Солідарність” Ігор Вонс наголошує, найважливіше, що дає людині спорт – це самовдосконалення:

– Щоб змінити суспільство, потрібно змінити, перш за все, себе. Самовдосконалення – це найголовніше, плюс до того – це мужність, це характер бійцівський, це витривалість, фізичне, духовне і патріотичне виховання. Дуже приємно бачити, як багато діток, яка увага, є бажання займатися цим спортом і це треба підтримувати. Дітей треба закликати в такі зали, тому що ми розуміємо, що це є наш вклад в майбутнє.

Ігор Вонс переконаний, що популяризація спорту і здорового способу життя – одне з найважливіших завдань влади, і наголосив на тому, що спонсори та меценати теж не мають стояти осторонь і повинні розуміти свою соціальну відповідальність перед тими маленькими дітьми, які творять велике майбутнє України.