Чутки про призначення Ігоря Вонса першим заступником голови ОДА циркулювали коридорами “білого дому” ще з минулого року. Посади для близького товариша вимагав всесильний нардеп Роман Заставний.

Вонс Ігор, Заставний Роман, ЗарваницяВін не задоволений бонусами, отриманими від пролобійованого ним Степана Барни. Місцеві вибори трохи змісили плани в часі, втім, не на довго.

Як пише Без табу головне розчарування тернопільської територіальної організації Блоку Петра Порошенка «Солідарність» Ігор Вонс знову вигулькнув на політичній арені.

 Претендент у крісло мера, який на рідному окрузі заледве зібрав 4% голосів, схоже, не планує завершувати невдало розпочату політичну кар’єру. Бізнесмен, чия передвиборча кампанія коштувала 460 тисяч гривень, претендує на крісло Віктора Шумади.

Голова партійного осередку Блоку Петра Порошенка, як відомо, став депутатом тернопільської міської ради, отже з дня на день у облдержадміністрації призначать нового заступника Степана Барни. Віктор Шумада заодно виконував функції керівника апарату.

 

З джерел у ОДА нам стало відомо, що головним конкурентом Ігора Вонса за посаду є Василь Деревляний, адже очолювана ним «Батьківщина» виборола чимало місць у обласній раді.

 

Втім, про те, що Ігор Вонс із політичного Олімпу Тернопілля йти не збирається, свідчить і його поява на презентації патрульної поліції, і продовження імітації роботи Центром Антикорупції. Ігор Вонс, як відомо, і досі фігурує як його голова.