Тернопіль став одним з перших міст в Україні, де мешканці можуть сплатити за централізоване водопостачання через Інтернет. За словами начальника відділу розрахунків населення «Тернопільводоканалу» Руслана Бурмаса, розрахуватись з підприємством можна за допомогою картки.


–        Оплату послуг можна проводити через сайт комунального підприємства «Тернопільводоканал» www.vodokanal.te.ua. Оплату можна проводити банківськими платіжними картками типу Visa та Master Card. Ці картки повинні бути активовані. Активація проводиться на момент укладання угоди, коли ви отримуєте платіжну карточку, – розповів Руслан Бурмас.

Така сучасна новація, вважає начальник комунального підприємства Володимир Кузьма, позбавить споживачів зайвих клопотів.

–        Ми поступово до цього йдемо. У нас ще не настільки досконала система. Але знову ж таки ми хочемо мінімізувати затрати часу нашого абонента, виключити пережитки радянської системи, коли людям потрібно стояти довгий час в чергах і один із таких способів наразі вже реалізований в нас на підприємстві.

Також, як зауважив Володимир Кузьма, на сайті оплата проводитиметься поетапно, з докладним описом та поясненням процедури. Додамо, що на сайті водоканалу така послуга діє вже 10 днів. За цей час нею скористалось семеро мешканців нашого міста.