Голова обласної державної адміністрації Валентин Хоптян поспілкувався сьогодні з представниками тернопільського товариства «Молода Просвіта», напередодні їх від’їзду до Запоріжжя, де вони представлять традиційний галицький вертеп.

Метою такої акції є збереження українських традицій святкування Різдва Христового та популяризація і поширення їх  в різних областях України.

Молодь колядуватиме та щедруватиме у різних населених пунктах Запорізької області. Ця чудова акція має на меті продемонструвати єдність нашого народу та держави!, – вважає Валентин Хоптян.

Голова облдержадміністрації побажав просвітянам гарного перебування та щасливого повернення додому, а також висловив сподівання, що ця поїздка сприятиме налагодженню міжрегіональних зв’язків.

Ми запросимо запорожан у наш край, щоб вони отримали нагоду ближче ознайомитися із нашими традиціями та звичаями, –      каже Валентин Хоптян.

В свою чергу представники тернопільського товариства «Молода Просвіта» подякували обласній владі за увагу та допомогу, адже щороку управління у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації підтримує ініціативу Тернопільської обласної організації «Молода Просвіта» щодо проведення акції «Ми ідемо з колядою!», повідомляє прес-служба ОДА.

До речі, починаючи з 2007 року молоді просвітяни побували в Сумах, Сєвєродонецьку, Чернігові, Києві, Одесі. Головною аудиторію зазвичай є діти та молодь, адже в кожному місті в першу чергу «Молода Просвіта» завітала з вертепом до шкіл, дитячих притулків та інших навчальних закладів.

Нагадаємо, тернопільського тризубівця затримано у зв’язку з підривом пам’ятника Сталіну у Запоріжжі.