Відомий український журналіст Юрій Бутусов прокоментував скандал із головою Тернопільської ОДА Степаном Барною, якого прогнали під час зустрічі тіла загиблого в АТО бійця Юрія Горайського.

Юрій БутусовПро це він написав на сайті “Цензор.нет“.

“Рік тому голова Тернопільської обласної державної адміністрації Степан Барна звільнив главу Збаразького району Юрія Горайського і призначив на його місце Анатолія Качку.

Горайський за владу не чіплявся – він пішов добровольцем до армії, ось його інтерв’ю: “Почуття обов’язку мене змусило йти на війну. Не зміг я стояти осторонь, коли молоді хлопці на передовій забезпечують спокій і мир для нас, зокрема для мене і моєї сім’ї. Бог і батьки дали мені здоров’я, і я вирішив, що свою родину і свою землю можу сам боронити від цієї погані. Буквально через тиждень після звільнення мене з посади голови райдержадміністрації, я подався добровольцем на передову. З травня по вересень воював на сході України. Служив у секторі “М” під Маріуполем. Це все, що я можу і хочу про це розповісти”.

У 73-му морському центрі спеціальних операцій Юрій Горайський пішов в одну з найбільш мотивованих розвідгруп, там де зібралися добре підготовлені патріоти.

У ніч на 4 березня група під час развідвиходу зіткнулася з противником. Юрій Горайський загинув у бою. Він не був жертвою, він зі своєю групою пішов на свідомий ризик, і загинув смертю справжнього сміливця.

Його вдова за звільнення чоловіка ні Барну, ні Качку не пробачила. Тепер їм цей хрест носити все життя.

Як шкода, що для розуміння, яким патріотом був Юрій Горайський, для того, щоб влада області оцінила, яку державну людину вони втратили, їм знадобився цілий рік і похорон героя…

Це втрата для кожного українського патріота”.

Читайте на цю тему:

Як команда Барни усувала з посади Юрія Горайського. Хронологія

“Ви не варті того!” – дружина загиблого Героя АТО прогнала Барну. ВІДЕО

На війні загинув колишній голова Збаразької РДА