На Тернопільщині співробітники відділу боротьби з кіберзлочинністю та торгівлею людьми затримали 32-річного тернополянина за підозрою у сутенерстві.

Про це IA ZIK повідомив керівник підрозділу Георгій Кондратюк.

«Підозрюваний фактично змушував до проституції двох молодих жінок, одна з яких ще не досягла повноліття», – повідомив Георгій Кондратюк.

Працюючи таксистом, зловмисник часто спілкувався з тими, хто способом заробітку обрав торгівлю власним тілом. Так познайомився і з 32-річною матір’ю двох дітей. Спочатку жінка не звертала уваги на часті візити таксиста, а коли зрозуміла натяки останнього працювати на нього, стала відмовлятися. Та розривати взаємини було пізно – сутенер нав’язав свої посередницькі послуги, погрожуючи розповісти дітям про «професію» матері.

З іншою дівчиною, яку, по суті, сам зробив сексуальним товаром, зловмисник познайомився, коли підвозив на таксі. Втершись в довіру, зловмисник вивідав, що дівчина – сирота, що ні захистити, ні допомогти їй нікому, тож одразу запропонував підзаробити. 17-річна дівчина обслуговувала клієнтів, яких час від часу привозив таксист, через погрози фізичною розправою.

Як для тернопільського «ринку інтимних послуг» таксист правив велику ціну. За любовні втіхи з клієнтів брав від п’ятиста до тисячі двісті гривень. З отриманих грошей жінкам перепадав мізер. Решту сутенер клав до власної кишені.

Майже півроку міліціонери документували діяльність таксиста-сутенера. Взяли зловмисника на гарячому. Наразі проти підозрюваного порушено кримінальну справу за частиною 3 статті 303 Кримінального кодексу України – втягнення особи до зайняття проституцією з використанням шантажу чи уразливого стану, або сутенерство та ті ж дії, вчинені щодо неповнолітньої особи. Законодавством за такі порушення передбачене покарання у вигляді позбавлення волі на термін від п’яти до десяти років з конфіскацією майна або без такої.

Затриманий вже мав судимість за зґвалтування.