На Тернопільщині міліцейське керівництво замість того, що боротися з поборами та корупцією, саме займається хабарництвом та вимагає гроші. І не лише зі сторонніх, але і з власних підлеглих.

ДАІшники з Залящиків вляпалися у всеукраїнський скандалУ містечку Заліщики начальник райвідділку міліції періодично вимагає гроші з працівників ДАІ. Чи то на свято, чи щоби заправити службовий автомобіль або на будівництво нового приватного будинку. Дійшло до того, що інспектори, котрі не могли за день заробити потрібну суму, почали брати кредити у банках, аби розрахуватися із керівником. Та одного дня один з інспекторів заносити гроші відмовився. У відповідь ДАІшника просто відлупцювали. І не якісь “темні” невідомі, а особисто начальник райвідділу. У міліції усі ці факти заперечують. Кажуть, провели службову перевірку, яка довела, що інспектора ДАІ ніхто не бив. А побори, запевнили знімальну групу “Міцних новин”, це взагалі вигадка. Потерпілий працівник ДАІ нині лікується після побиття і має намір звертатися до Міністерства внутрішніх справ. Дивіться сьогодні увечері о 21:00 в новинах на каналі 2+2 спеціальний репортаж “Міцних новин” про залаштункову субординацію, що панує поміж правоохоронців на Тернопільщині, пише ТСН.

Начальником обласного управління скандальної служби нещодавно призначено Андрія Митрифайла, який до того очолював Тернопільську міліцію

Нинішній намістик Заліщицької РДА Олег Барчук сам починав службу в місцевій міліції, а потім керував обласним ДАІ. Кажуть, його рекомендація важливий аргумент для отримання керівної посади в УМВС в Заліщиках.