Справжньою сенсацією стала заява народного депутата України про розцінки за участь у виборчих списках популярних партій. Якщо вірити інформації, то політичний тандем Яценюк-Турчинув може отримати фантастичну суму в понад 100 мільйонів доларів США готівкою зі своїх кандидатів.

Янукович виграє у Яценюка і ТимошенкоУ списку блоку “Народний Фронт”, який очолює Прем’єр-мініст є публічні особи, як Тетяна Чорновол, Лілія Гриневич, Вікторія Сюмар та кілька керівників добровольчих батальйонів. Решта кандидатів – чинні депутати, чиновники, бізнесмени. Таких понад 70% у прохідній частині списку. Депутат Верховної Ради, колишній член фракції “Батьківщина” Ігор Скосар стверджує, що для потрапляння на прохідне 58-ме місце у списку партії заплатив шість мільйонів доларів. Про це він заявив телеканалу “ЗІК”. За його словами, він потрапив у список за квотою партії “Фронт змін” Арсенія Яценюка. “Жодних секретів немає. Я заплатив гроші. Шість мільйонів американських доларів”, – стверджує він. Скосар додав, що передав гроші особисто депутату Миколі Мартиненку за узгодженням з Яценюком і Олександром Турчиновим. “Цифра була велика, тому що вони мотивували тим, що Верховну Раду немає законних способів розпустити”, – додав Скосар.
За його словами, гроші за попадання у прохідну частину списку “Батьківщини” платили не менше 15 людей, іноді навіть більшими сумами.
“ЗІК” також продемонстрував два документи за підписом Юлії Тимошенко від 2006 року, які, як стверджує канал, також свідчать про корупцію у партії – на першому з них Тимошенко пропонує певній невідомій політсилі зайняти з 25 по 30 місця у списку партії Віктора Ющенка “Наша Україна”, а на другому написані лише суми в доларах США з підписом Тимошенко, пише Українська правда.

Припустимо, що партія Яценюка-Турчинова подолає прохідний бар’єр і проведе у Верховну Раду 40 депутатів. Половина з них цілком може собі дозволити “пожертувати” 6 і більше американських мільйонів за недоторканість та можливість перебувати при владі. Крім них у зал засідань потрапить менше десятка справжніх патріотів.

Виборчий список “фронтовиків” можна переглянути тут.