Офіційна делегація Тернопільської міської ради гостювала на військовому кораблі, який носить назву міста Тернополя. Візит був приурочений до шостої річниці підняття на корветі «Тернопіль» українського прапора.

Цьогоріч, поряд з прапором України, на судні замайорів і прапор нашого міста. Його під час чергового сесійного засідання міський голова Тернополя Сергій Надал урочисто передав новопризначеному командирові корвета – Олегові Григор’єву.

Сьогодні на корветі «Тернопіль» несуть службу 84 моряки, чверть з яких – наші земляки. За шість років тут змінилося п’ятеро командирів. Перший командир – Сергій Ізотов пішов у торговий флот, Роман П’ятницький став командиром фрегата «Гетьман Сагайдачний», Андрій Куриленко – працює у штабі ВМС України. Григорія Брєєва, який донедавна командував корветом, теж підвищили по службі. Він перейшов на штабний корабель управління «Славутич». Сьогодні корвет “Тернопіль” очолює капітан третього рангу Олег Григор’єв.

Кожного разу представники міської влади та громади їдуть до них у гості не з порожніми руками. Цього разу наші моряки теж отримали допомогу від міської ради, спонсорів та меценатів.

Вперше за роки співпраці з моряками, у краєзнавчому музеї Тернополя відкрито експозицію, присвячену історії корвета «Тернопіль». Тут зібрані експонати та фотоілюстрації, які розповідають про трудові будні наших моряків. А вони повсякчас досить суворі і вимагають надзвичайної витривалості та сили волі. Власне тому держава повинна турбуватися про тих, хто самовіддано захищає її водні рубежі.