.

У понеділок, 11 липня, на 80-му році життя перестало битися серце засновника і фактично першого президента ФК «Нива» Івана Михайловича Потупи, – повідомляє “Номер один”.

.

У липні 1978 року в Підгайцях він заснував футбольну команду «Нива», яка транзитом через Бережани переїхала в 1984 році до Тернополя. Відтоді вона інколи тішить (що було значно більше), а інколи і засмучує, як це трапляється нині, футбольних вболівальників Тернопілля.

Іван Михайлович був людиною, яка фанатично була віддана футболу. І незважаючи на свою посаду голови правління колгоспу «Шлях до комунізму» (керував ним протягом 18 років!), бувало кидав усі справи та разом з командою їздив на виїзні матчі. Вболівальники впізнавали Івана Михайловича за його кепкою, яку, коли команда програвала, мій кинути і на футбольне поле. Останніми роки пан Іван мешкав у Бережанах, інколи відвідував матчі місцевої команди, та щороку на запрошення ветеранів «Ниви» навідувався на товариські поєдинки в Підгайці, де місцеві футболісти мірялися силами із сивочолими ветеранами. У 2010 році Іван Михайлович привітав учасників святкового матчу востаннє…