Василь Деревляний вважає, що Партія регіонів перекупила в Тернополі міську “Батьківщину”. Про це йдеться в інтерв’ю з народним депутатом на сайті Главком. http://glavcom.ua/articles/1786.html

Ми подаємо лише найбільш цікаві фрагменти:

Деревляний каже, що “вночі на їх так званій конференції був присутнім голова міської ТВК, який представляє Партію регіонів”. За його словами, сьогодні всупереч закону вони вже навіть зареєстрували виборчий список, тоді як реєстрація списків йде тільки з 29 вересня!

До речі, Деревляний стверджує, що Кирика з посади зняли ще вчора, тобто до конференції. Як раз у неділю планувалося провести засідання бюро міської організації. Але він у запланований час на засідання не з’явився, тому призначено виконуючого обов’язки. Також обласна “Батьківщина” подала заяву у міліцію про втрату печатки.

У всьому цьому Деревляний вбачає  серйозний слід Партії регіонів. Голова ТВК Іван Чорнозуб, який представляє партію регіонів, був присутнім на нелегітимній конференції.

Сайт provse.te.ua додає, що депутати Сандій і Кирик продали місця у списку регіоналам за 100 тисяч доларів. Однак не зрозуміло, що вони могли продавати, якщо у попередньому, “деревляному” варіанті їх не було взагалі, а оновленому обоє з групою соратників на ключових місцях.