Чоловік через ревнощі убив власну жінку. Невдовзі поранив одного поліцейського. З часом, коли чоловіка намагались вгамувати, – убив ще двох правоохоронців. Тепер і чоловіка немає серед живих. 

У Борщові – четверо загиблих і один поранений. Серед загиблих – двоє поліцейських, жінка і чоловік. Ще один поліцейський з простріленою ногою в лікарні. Це трапилось у вівторок, 23 серпня, близько 8 ранку в Борщові.

Як повідомляє “20 хвилин” з посиланням на власні джерела, чоловік тиждень тому приїхав з Польщі. Жінка – лишень вчора. Припускають, що він приревнував її. О 8 ранку хтось зателефонував до поліції і повідомив, що чоловік застрелив свою жінку. На місце виїхали поліцейські.

– Він застрелив її у хліві, ноги були надворі, – розповіло джерело. – Сидів збоку, курив. Приїхали поліцейські – намагались вести з ним переговори. Він казав, що ще себе застрелить – і все буде нормально.

Якоїсь миті чоловік зірвався і почав стріляти. Одному поліцейському прострелив ногу. Чоловіка госпіталізували. Другого – на смерть. Коли почався штурм – загинув ще один поліцейський.

Зараз, як повідомило джерело, – і чоловіка немає серед живих. Чи він сам вкоротив собі віку, чи його «прибрали» під час штурму – наразі невідомо.

На місце виїхали керівники головного управління Нацполіції.