Жителі Тернопільщини ужек отримують листи із зразками заяв і декларацій про доходи для оформлення субсидій.

Щоб спростити порядок оформлення субсидій, вирішили надіслати жителям Тернопільщини необхідні документи додому. Їх необхідно лише заповнити та відправити за зворотною адресою. Після цього можна зателефонувати до управління соціального захисту населення, щоб дізнатися, чи виходить субсидія і наскільки ви будете платити менше.

Жителям краю, які донині отримували субсидію, повторно звертатися не потрібно. Їм нарахують автоматично. Всім іншим варто спробувати отримати субсидію, щоб платити за комунальні послуги менше.

«Субсидія буде призначатися на дванадцять місяців. Якщо ви не отримаєте поштою зразка декларації, то його можна роздрукувати зі сайту управління соціального захисту населення. Субсидія – це різниця між обов’язковою платою і платою за комунальні послуги в межах соціальних норм споживання. Соціальні норми споживання в неопалювальний період значно менші, ніж в опалювальний. Використання газу скорочується, бо менше споживається. Субсидію призначать, якщо плата за комунальні послуги буде перевищувати обов’язкову плату в межах соціальних норм споживання. Субсидія нараховується щомісячно», – розповів директор департаменту соціального захисту населення ОДА Вадим Боярський.