Команда загальноосвітньої школи №7 завоювала перехідний «Кубок Дружби – 2011» у ІХ турнірі з міні-футболу серед загальноосвітніх закладів міста. Приурочені змагання були визволенню Тернополя від лихоліть Другої Світової війни.

Окрім кубка, чемпіони змагань отримали сертифікат на участь у всеукраїнському  молодіжному військово-патріотичному зборі. Вишкіл проходитиме на узбережжі Чорного моря поблизу Одеси до 20 річниці незалежності України.

Друге місце у турнірі посіла школа № 30, а на третьому місці опинились футболісти із 29 школи.

Кращим бомбардиром змагань визнано Юрія Хомута (ЗОШ № 29). Кращим воротарем став Денис Чесановський (ЗОШ № 30). А звання кращого гравця дісталось Віталію Бадло (ЗОШ № 7).

Нагадаємо, переможцю перехідний «Кубок Дружби» передала минулорічний чемпіон команда загальноосвітньої школи №3.

Загалом у змаганнях взяло участь 20 команд загальноосвітніх закладів міста.