Раніше ми писали про нелегку ситуацію, яка склалася у гіганта будівельного ринку Тернопільщини. У минулому році фірма Василя Лила продала завод залізобетонних конструкції “Промбаза” та звільнила з роботи десятки інженерів та проектантів.

Валентин Хоптян і Василь ЛилоНа цьому “покращення” в “Тернопільбуді” не закінчилися. Як повідомило нам джерело з керівництва корпорації – прийнято рішення про ліквідацію цілого будівельного управління. Жертвою оптимізаторів стало будівельно-монтажне управління “Машбуд”. За час своєї нелегкої праці машбудівці звели в Тернополі чимало красивих будівель і принесли власникам немалі бариші. Та нині, в час економічної кризи це нікого не цікавить. До наступних виборів мера ще далеко, а значить пану Лилу не потрібно дбати про симпатії електорату.

Декому з сотні працівників “Машбуду” запропоновано звільнитися або перевестися у інші відділи “Тернопільбуду” без жодних гарантій збереження робочого місця.  Інших змушують влаштуватися на працю до “дружніх” приватних підпримців неофіційно, без запису в трудову книжку та стажу.

Куди веде найбільше підприємство Тернополя його керівництво, залишається тільки здогадуватися.