На Тернопільщині у нетверезого водія вилучили джип на потреби української армії.

Про це повідомив голова обласної військової адміністрації Володимир Труш. Учора в нетверезих кермувальників вилучили два автомобілі. Машини передадуть для територіальної оборони.

Конфісковані автомобілі повернуть власникам після завершення військових дій. А поки вони служитимуть війську.

«Ми вкотре піднімаємо питання щодо керування автомобілями у нетверезому стані. За минулу ніч знову з’явилася людина, яка вирішила допомогти армії, керуючи транспортним засобом, джипом повнопривідним, який ідеально підходить для військових. Джип вилучений. Передається сьогодні військовим для забезпечення їхніх потреб. Якщо є бажаючі допомогти армії, які хочуть керувати у нетверезому стані, ви маєте розуміти, що це може означати. Оскільки згідно із законодавством України про воєнний час, військова адміністрація має право реквізувати будь-яке майно для потреб оборони. Незалежно від того, хто власник автомобіля, він вилучається та надається військовим для використання в теробороні. При цьому право власності людина не втрачає. Після завершення військових дій, цей автомобіль буде повернутий власнику», – зазначив на брифінгу Володимир Труш.

Додамо, на Тернопільщині під час воєнного стану заборонений продаж алкоголю. Порушників притягуватимуть до відповідальності.