На думку голови ОДА Валентина Хоптяна підлеглі йому чиновники вимагають «відкати» у дорожників?

Хоптян сказав, куди завезти журналістівГолова Тернопільської державної адміністрації звинуватив обласних чиновників найвищого рівня у корупції. Про це він відкрито заявив під час останньої колегії в ОДА. Конкретно були названі прізвища першого заступника губернатора Миколи Головача і керівника Служби автомобільних доріг в області Миколи Гнатіва.

Валентин Хоптян має інформацію, що ще до початку будівництва будь-яких шляхів, будівельники натикаються на різноманітні вимоги чиновників включити їх «в долю» з майбутнього прибутку.

«По Автомобільних дорогах України в мене назбиралося дуже багато питань останнім часом, – сказав емоційно Валентин Хоптян. – І до заступників голови державної адміністрації. І до деяких начальників. Я зустрічався з будівельниками-дорожниками. Я говорю: «Тре позичити 400 тисяч на футбольну команду, а Фірташ потім віддасть». А вони говорять: «А чого ви, Валентине Антоновичу, маєте позичати? Вон у вас «зами» працюють «по-чорному»! Кожен задає питання: А там де я? А моя «доля» там яка?». Я думаю чого вони не хотять, щоб я з ними зустрічався? Бо кожен каже: «А де там я в цій дорозі?». Сам він нічого не вирішує. Не вирішує ні перший заступник. Ні заступники, які туди вмішуються. Та й Гнатів нічого не вирішує, тільки констатує факти. Але кожен задає питання будівельникам, які будують дороги. То я вам дам «долю»! Буде вам всім «доля»! Президент каже борьбу з тим всім вести, а вони «долю» питають!».

Після цієї промови Хоптян звернувся до свого першого заступника Миколи Головача: «Так що, Миколо Йосифовичу, працюйте, або я поставлю питання про подальше ваше перебування на посаді!».

Головач намагався навіть щось відповісти: «Будь ласка! А відносно «долі», в мене бесіда буде…». На цій фразі голова ОДА перервав свого заступника і сказав, що слова йому не давав.