Народний депутат України Михайло Головко передав звернення до Президента України Петра Порошенка щодо розслідування кримінальних злочинів в. о. голови Тернопільської ОДА Івана Крисака.

Під час минулотижневого п’ятничного пленарного засідання Верховної Ради України депутати лише підтримали запит Михайла Головка до Президента України Про порушення антикорупційного законодавства, вчинені виконуючим обов’язки Тернопільської обласної державної адміністрації Іваном Крисаком.

Пізніше тернопільський нардеп передав Петру Порошенку текст запиту та супровідні документи щодо порушення законодавства Іваном Крисаком у вигляді особистого звернення.

Нагадаємо, що що 22 січня 2015 року прокуратурою Тернопільського району Тернопільської області розпочато кримінальне провадження №42015210180000001 за фактом зловживання службовим становищем службовими особами ПАТ «Ангелівка», котрі незаконно привласнили колективне майно та землі, належні працівникам колишнього радгоспу «Ангелівка», за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 364 КК України. «До діяльності даного підприємства має безпосереднє відношення в.о. голови Тернопільської обласної державної адміністрації Іван Богданович Крисак, – йдеться у зверненні Головка. – На розгляді прокуратури також перебувають матеріали щодо порушення кримінального провадження стосовно незаконних дій Крисака І.Б., а саме грубого використання свого службового становища у приватних цілях для вирішення питань ПАТ «Ангелівка», втручання в роботу Романівської сільської ради  26 червня 2014 року, коли Крисак І.Б. в робочий час перебував на засіданні виконкому Романівської сільської ради і особисто клопотав про присвоєння адресного номера гідроспоруді греблі «Ставок» та із застосуванням морального тиску декілька годин тероризував членів виконкому, аби вони надали на користь лобійованої ним комерційної структури ПАТ «Ангелівка» довідку з вказаною адресою гідроспоруди для подальшого привласнення місцевого ставу. Такі дії Крисака І.Б. мають тривалу історію і демонструють повне нехтування вимог законодавства і громадян впродовж ось уже 20 років».

Михайло Головко звернувся з проханням вжити всіх законних заходів для забезпечення належного та об’єктивного розслідування дій Івана Крисака та розглянути можливість відсторонення його від виконання обов’язків на час розслідування з метою унеможливлення незаконного втручання та впливу на слідчі та судові органи.