Команду Юрія Сьоміна сьогодні в Манчестері було впізнати. Один з найдорожчих клубів у світі – “Манчестер Сіті” – був близьким, щоби відіграти гандикап у два м’ячі.

Граючи майже годину у більшості динамівці “сіли” в глуху оборону і ледве не поплатися. Знову рятівником “Динамо” став Олександр Шовковський, який окрім пропущеного гола ловив все, що летіло в бік наших воріт. 0:1 – сьогодні і 2:1 – за сумою двох матчів вивели українську команду чвертьфінал Ліги Європи.

Серед можливих суперників “Динамо” в наступному колі – московський “Спартак”, голандський “Твенте” та португальська “Бенфіка”.

Ще чотири матчі тривають зараз. Найімовірніше, що далі пройдуть “Порту” та “Вільяреал”, які після першого тайму вдома перемагають. В інших двох матчах – зберігається інтрига.