Як стало відомо з неофіційних джерел, головним кандидатом на місце начальника державної податкової адміністрації. Тернопільської області є заступник міського голови Тернополя Вікторія Остапчук.

головний фінансист міста Вікторія ОстапчукЇї призначення по лінії Тягнибока активно просуває міський голова Тернополя Сергій Надал. Свого часу Остапчук працювала під керівництвом Надала на різних посадах в ДПА. У 2010 році мер забрав вірну соратницю на роботу в міськраду. 28-річна Вікторія стала заступником міського голови з фінансових питань, згодом їй передали кураторство земельних питань. Джерела в міській раді називають Остапчук “правою рукою” Надала.

Також кандидатами на “жирну” посаду є ще одна жінка – екс-заступник начальника ДПА Тернопільської області Ірина Столярик та керівник тернопільської філії одного з українських банків.

А поки претенденти чубляться за грішне місце, теперішній начальник Міндоходів області уродженець Єнакієво Олександр Вітрук разом з вінницькою “командою” помалу пакують чемодани.