Юний тернопільський легкоатлет Іван Стребков нещодавно став володарем кубка України серед дорослих. Крім того, наш земляк завоював титул чемпіона України серед молоді. Хороші результати показали також наша Оксана Ралько та Марія Павлишин.

.

Про це повідомляє “20 хвилин”.

Фінал кубка України серед дорослих та чемпіонат України серед молоді (до 23 років) з легкої атлетики проходив у Вінниці протягом 15-16 серпня. На змаганнях були представлені найкращі спортсмени зі всіх областей України.

Нагороди завоювали і тернополяни. Так, на дистанції 5000 метрів серед чоловіків, випередивши 23 учасників, володарем кубка України став студент тернопільського національного економічного університету та майстер спорту – Іван Стребков. Перемогу наш земляк здобув із результатом 14.08.42 хвилин. Іван також став чемпіоном України серед молоді.

Ралько встановила рекорд

Результати Івана Стребкова входять у вісімку найкращих результатів серед своїх ровесників у Європі. Українські спеціалісти високо оцінюють таланти 19-річного тернопільського легкоатлета. Проте сподіваємося, що на цьому наш земляк не зупиниться і буде підкорювати нові вершини.

Вдало виступила на змаганнях студентка музичного училища імені Соломії Крушельницької – Марія Павлишин. На дистанції 3000 метрів із перешкодами юна тернополянка стала срібною призеркою кубка України, а також чемпіонкою України серед молоді.

Вперше у дорослому фіналі кубка України з легкої атлетики в бігу на 200 метрів виступила наймолодша учасниця, вже студентка тернопільського національного педагогічного університету (ТНПУ) – Оксана Ралько. Вона зайняла четверте місце у чемпіонаті України серед молоді, пробігши дистанцію у 200 метрів із рекордом області серед дівчат – 24.89 секунд. Варто зауважити, що суперницями Оксани Ралько були спортсменки старші на 5 років.

Всі вище згадані спортсмени тренуються у Тетяни та Михайла Борейко.

Чемпіоном України серед молоді в бігу на 100 метрів під керівництвом тренера Михайла Васирука став студент ТНПУ – Андрій Панькевич.

Дві бронзові медалі в бігу на 1500 та 3000 метрів завоював вихованець Тернопільської легкої атлетики – Богдан Костів. На даний момент спортсмен тренується на Київщині у відомого тренера Георгія Трофименка.

В останній змагальний день наша естафетна команда 4 по 100 метрів завоювала срібні нагороди. До складу команди входили: Віталій Чикало, Олег Данилюк, Дмитро Чорнота та Андрій Панькевич. Тернопільські легкоатлети показали швидкий біг та досконалу передачу естафетної палички. У підсумку наша команда завоювала “срібло” з часом 41,44 секунди, що рівняється нормі Майстра спорту. Вітання із почесним другим місцем приймали тренери Михайло Васирук та Євген Кармелюк.