Виходець з Тернопільщини – кращий автор Вікіпедії. Посмертно

11/08/2014 0
Розмір тексту:

Ігор Костенко з Небесної сотні став кращим вікіпедистом року за версією засновника Вікіпедії Джиммі Вейлза. Про це повідомляє прес-служба Вікімедія-Україна.

Ігор Костенко, герой Небесної сотні, кращий вікіпедист 2014 рокуНагорода «Вікіпедист року» присуджується за найбільші досягнення редакторів і авторів онлайн видання.

Костенко став першим українцем, який отримав цю нагороду.

Активіст Євромайадну був студентом географічного факультету, захоплювався журналістикою. Активно дописував в українську Вікіпедію, за два з половиною роки написав понад 280 статей, зробив більше 1600 правок. Також займався популяризацією редагування української Вікіпедії в соціальних мережах через групу кореспондентів Української Вікіпедії в Facebook, яку він створив і адміністрував.

Ігор Костенко був убитий 20 лютого 2014 року під час протистояння на вулиці Інститутській в Києві, повідомляє Громадське

Довідка: І́гор І́горович Косте́нко (* 31 грудня 1991, Зубрець — † 20 лютого 2014, Київ) — український журналіст, студент-географ, активіст Євромайдану. Загинув під час протистояння на вулиці Інститутській.

Народився у селі Зубрець Бучацького району Тернопільської області.

Навчався в Зубрецькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів. 2009 року закінчив Бучацький колегіум імені святого Йосафата, написавши у випускному альбомі:

«Вірю, що (…) колегіанти з патріотичним духом будуватимуть Україну (…) Будьмо українцями в душі і з Богом у серці. »

Навчався на п’ятому курсі географічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка за спеціальністю «Менеджмент організацій», був одним із найкращих студентів факультету.

загрузка...

Додати свій коментар

Креатор буд

Опитування

  • Яка з представлених у міськраді політичних сил захищає Ваші інтереси?

    Результати

    Loading ... Loading ...