Активіст Зарваницької громадської ініціативи Володимир Болєщук презентував у селі Конюхи Козівського району послання Андрея Шептицького «Як будувати рідну хату». Про книжку він розповів після недільної служби у церквах Зіслання Святого Духа та Успіння Пресвятої Богородиці 12 серпня.

У цей день в селі саме проходив фестиваль стрілецької та повстанської пісні «На хвилях Корси», його гості та учасники активно долучились до обговорення послання Шептицького, мова йшла про духовність, українську державність, та проблеми суспільства.

Декрет „Як будувати рідну хату” був перевиданий з ініціативи Володимира Болєщука і є дороговказом для української громади. Активіст Зарваницької ініціативи вважає, що послання є заповітом для нащадків, Шептицький радить, як відбудовувати українську державність в нелегкі часи. Активісти Зарваницької ініціативи поширили чотири сотні книжок Шептицького, а місцеві священики подякували Зарваницькій ініціативі за просвітницьку діяльність.

Мешканці села також звернулись до депутата Володимира Болєщука з проханням посприяти у проведенні ремонту дороги в селі. Депутат підготував запит до районної влади, для того, аби негайно розпочати ремонт дороги.