“За Збручем” вдалося дізнатися про найцікавіше кадрове призначення на Тернопільщині за останій місяць. Депутат облради та голова обласної організації Української народної партії Володимир Болєщук нині працює у компанії «Агропродсервіс». Вона належить конкуренту УНПіста на минулорічних парламентських виборах Івану Чайківському. Під час агітації опозиціонери не скупилися на різкі слова на адресу аграрія, якого вважали провладним кандидатом та регіоналом.

Володимир БолєщукПісля виборів пана Болєщука «попросили» з посади начальника управління ЖКГ. І ось він з’явився у фірмі безпартійного самовисуванця Івана Чайківського.

На запитання кореспондента «За Збручем» стосовно його працевлаштування в «Агропродсервісі» Володимир Болєщук відповів запитанням – «А хіба робота залежить від партійної приналежності?»

Працюється опозиціонеру у колись потенційного тушки Івана Чайківського доволі комфортно. У всякому разі Болєщук не скупився на хвалебні слова на адресу «Агропродсервісу». Підприємство жваво розвивається і це його радує.

«Десь місяць тому мене запросили на посаду заступника гендиректора, – розповідає Володимир Болєщук. – Я вважаю, що мого досвіду та професійних якостей здобутих на держслужбі достатньо, аби працювати в одній з кращих компаній України. У мої обов’язки входять різноманітні функцій – від виробничих до соціальних. Одразу зауважу, що під час переговорів про моє працевлаштування, не було жодних згадок про політику».

Не вплине професійна діяльність ні на його політичні погляди, ні на його громадську активність.

«Я вже досягнув такого віку, що намагаюся не залежати від обставин чи того, що скажуть про мої вчинки. Цим керувався, коли йшов у «Агропродсервіс». Мої політичні погляди у жодному випадку не зміняться. Своєї опозиційності щодо теперішньої влади змінювати не буду. Надіюсь, часу на політичну та громадську діяльність теж не вплине» – переконує Володимир Болєщук.

На фото: Володимир Болєщук вивчає поля Івана Чайкіського